02. 07. pazartesi

19:00 – პოლონეთი

Witold Szabłowski:

20:30 – Turecko

Tuna Kiremitçi:


03. 07. salı

19:00 – სლოვაკეთი

20:30 – Turecko

Nedim Gürsel:


04. 07. çarşamba

19:00 – პოლონეთი

Krzysztof Varga:

20:30 – Turecko

Ayfer Tunç:


05. 07. perşembe

19:00 – პოლონეთი

Ziemowit Szczerek:

20:30 – Turecko

Gonca Özmen:


06. 07. cuma

19:00 – პოლონეთი

Zbigniew Rokita:

20:30 – Turecko

Gökçenur Ç.:


07. 07. cumartesi

19:00 – პოლონეთი

Wioletta Grzegorzewska:

20:30 – Turecko

Gaye Boralioğlu:


08. 07. pazar

19:00 – პოლონეთი

Marcin Wroński:

20:30 – Turecko

Murat Uyurkulak:


09. 07. pazartesi

19:00 – პოლონეთი

Jacek Inglot:

20:30 – Turecko

Aslı Perker:


10. 07. salı

19:00 – პოლონეთი

20:30 – Turecko

Haydar Ergulen:


11. 07. çarşamba

19:00 – ჩეხური

20:30 – Turecko

Çiler İlhan:


12. 07. perşembe

19:00 – პოლონეთი

20:30 – Turecko

Oya Baydar:


13. 07. cuma

19:00 – ჩეხური

20:30 – Turecko

Ayşegül Çelik:


14. 07. cumartesi

19:00 – სლოვაკეთი

Daniel Majling:

20:30 – Turecko

Efe Duyan:


15. 07. pazar

19:00 – პოლონეთი

Mariusz Czubaj:

20:30 – Turecko

Saygın Ersin:


16. 07. pazartesi

19:00 – პოლონეთი

Paweł Sołtys:

20:30 – Turecko

Necla Kelek:


17. 07. salı

19:00 – ჩეხური

20:30 – Turecko

Murat Özyaşar:


18. 07. çarşamba

19:00 – პოლონეთი

Max Cegielski:

20:30 – Turecko

Murathan Mungan:


19. 07. perşembe

19:00 – პოლონეთი

Zyta Rudzka:

20:30 – Turecko

Haydar Karataş: Zaza


20. 07. cuma

19:00 – უკრაინა

Dmytro Łazutkin:

20:30 – Turecko

Özgür Mumcu:


21. 07. cumartesi

19:00 – უკრაინა

Victoria Amelina:

20:30 – Turecko

Pelin Özer:


22. 07. pazar

19:00 – პოლონეთი

Jerzy Kronhold:

20:30 – Turecko

Behçet Çelik:


23. 07. pazartesi

19:00 – ჩეხური


24. 07. salı

19:00 – სლოვაკეთი

Dušan Vicen:

20:30 – Turecko

Sema Kaygusuz:


25. 07. çarşamba

19:00 – პოლონეთი

Weronika Gogola:


26. 07. perşembe

19:00 – ჩეხური

Vít Kremlička

20:30 – Turecko

Lale Müldür:


27. 07. cuma

19:00 – პოლონეთი

Agata Wielgolaska:

20:30 – Turecko

İskender Pala:


28. 07. cumartesi

19:00 – პოლონეთი

Agata Bromberek:

20:30 – Turecko

Hatice Meryem:


29. 07. pazar

19:00 – სლოვაკეთი

Jakub Juhás:

20:30 – Turecko

Şebnem İşigüzel:


30. 07. pazartesi

19:00 – უკრაინა

Ostap Drozdov:


31. 07. salı

19:00 – ჩეხური

Martin C. Putna:

20:30 – Turecko

Tarik Tufan:


01. 08. çarşamba

19:00 – პოლონეთი

Olga Tokarczuk:

ახალი ამბები

Zapraszamy do oglądania transmisji on-line!

Codziennie o godz. 19.00 i 20.30 można oglądać transmisje na żywo ze spotkań w Mediatece i Klubie Proza. Spotkania zapowiada Tomasz Grabiński z Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu. Zapraszamy. Strona YT - kliknij >>>


Tarık Tufan

Abrakadabra

 


Martin C. Putna

Historia Śląska po czesku

 


Ostap Drozdov

Medialne prowokacje

 


Şebnem İşigüzel

Łamanie tabu

 


Jakub Juhás

Brzmienia literatury

 


Hatice Meryem

Osadzona w nowoczesności

 


Agata Bromberek

Gra w skojarzenia


İskender Pala

Poezja dywanowa

 


Agata Wielgołaska

Stambuł oczami imigrantki